Informacyjne

Kilka słów o nas

PRAWYBORY.PL

Piotr Leszczyński

Telefon: (48) 512 989 512

 

Redaktor naczelny: Piotr Leszczyński (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Redaktor techniczny: Adam Leszczyński (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 Oprogramowanie, z którego korzystamy obecnie to:W latach 2004-2008 korzystaliśmy z zestawu oprogramowania:


W latach 1999-2004 korzystaliśmy z zestawu oprogramowania:

Wszelkie uwagi i sugestie dotyczące serwisu prosimy przesyłać Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Staramy się odpowiadać na listy tak szybko jak to tylko jest możliwe. Informacje o zasadach umieszczania tekstów.

Serwis został dokładnie przetestowany i najlepiej wygląda, gdy jest oglądany przy pomocy programów:

  • Microsoft Internet Explorer 6.0
  • Firefox 2.0
  • Opera 9.25

W przypadku korzystania z wcześniejszych wersji wyżej wymienionych programów zalecamy pobranie nowszej wersji z internetu ze strony www producenta.

 

Copyright 1999-2011 Adam Leszczyński and Piotr Leszczyński

Nasza misja

Redakcja serwisu ma na celu ciekawie przedstawiać poglądy polityków, organizacji społecznych i osób prywatnych. Sama redakcja nie ma na te tematy żadnych poglądów. Uważamy, że dziennikarz powinien zachowywać się jak bibliotekarz, czyli może podać ciekawą książkę czytelnikowi. Nie powinien wyrywać kartek ani nic dopisywać. Chcesz umieścić u nas felieton? Zapoznaj się z zasadami umieszczania tekstów.

Oczywiście tym zasadom nie podlegają teksty napisane przez autorów nie będących częścią redakcji.

Ale w takich wypadkach jest to czytelnie zaznaczone.

 

Chętnie wysłucham wszystkich opinii,

Piotr Leszczyński (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 

Piotr Leszczyński jest założycielem oraz redaktorem naczelnym serwisu prawybory.pl.